2010/11 ZENITH Z76 Carbon Os Tpi²

Dĺžka testovacích lyží: 154cm,162cm

 

ZENITH Z76 Carbon sú ultra moderné lyže určené pre skúsených a ctižiadostivých lyžiarov, ktorí sa tešia z rýchleho prehraňovania na stabilných a výkonných lyžiach. Sú vyrobené z dvoch vrstiev karbónu vrstvených okolo dreveného jadra s vertikálnymi bočnými stenami. Pridaním nového IPS Concave profilu a nového allmountainoveho tvaru špičky sa zo Z76 stali výkonné a stabilné lyže aj vo vyšších rýchlostiach pre stredne veľké oblúky. Elastomery na obidvoch koncoch lyže a integrované viazanie zaručujú výbornú kontrolu, ovládateľnosť a pohodlie pri jazde.

 

2010/11 STRATO 7 TPI²

Dĺžka testovacích lyží: 162cm

 

 

Výkonné lyže na upravené svahy v krátkych a ľahkých oblúkoch. Preteková World Cup konštrukcia s Oversize vykrojením zaručuje spoľahlivosť a agresivitu na krátke oblúky. Moderné a výkonné vykrojenie poskytuje maximálny dojem v carvingových oblúkoch.

2010/11 RADICAL RSX

Dĺžka testovacích lyží: 130cm,140cm

 

 

Vysokovýkonné lyže na všetky disciplíny pre najmladších pretekárov, ktorým pomôže v zdokonaľovaní pretekárskej techniky.

2010/11 ATTRAXION III Echo WTpi²

Dĺžka testovacích lyží: 146cm,162cm

Pre ženy, ktoré majú na mysli našu zeleň. V lyžiach Attraxion III Echo je použité minimálne množstvo pre životné prostredie nepriaznivých materiálov, menej častí vyrobených z ropy a menej laku. Jadro lyží sa skladá z dreva a prírodných ľanových vlákien. Skúsené dobré lyžiarky si zamilujú pohotovosť a živosť týchto lyží pre carving na upravených svahoch a taktiež na lyžovanie mimo upravených tratí. Nastávajúce expertky si môžu vychutnávať jazdu v rôznych terénoch. Sú zostavené s F.I.T. technológiou, čo zvyšuje ovládateľnosť a znižuje hmotnosť.

2010/11 RADICAL 8SL Tpi²

Dĺžka testovacích lyží: 155cm

 

 

Pre skúsených lyžiarov, ktorí majú radi krátke oblúky a ľahké, rýchle prehraňovanie. Je tu použitá konštrukcia WorldCup s vykrojením Oversize. Pružná lyža vhodná na strmé svahy a hrboľatý terén.

2010/11 ALIAS TPI²

Dĺžka testovacích lyží: 156cm

Revolučná novinka medzi lyžami s AutoTurn technológiou navrhovanými pre začínajúcich a stredne pokročilých lyžiarov, ktorí sa chcú ďalej zlepšovať. AutoTurn je kombinácia „rocker“ priehybu a moderného Oversize vykrojenia, čo znamená omnoho jednoduchšie ovládanie pri prechode z oblúku do oblúku, kedy sa lyža správa ako kratšia a vynikajúce držanie na hrane v oblúkoch. Tieto drevené lyže vám svojím univerzálnym rádiusom a reakciou určite pomôžu zvládnuť oblúk v každých podmienkach. Sú vybavené VAS elastomermi na obidvoch koncoch, čím zaručujú komfort pri lyžovaní na stredne strmých svahoch v stredných rýchlostiach v rôznom teréne.

2011/12 ZENITH Z72 X CA TPI²

Dĺžka testovacích lyží: 162cm

Z 72 poskytujú vysoký stupeň výkonnosti pre pokročilých lyžiarov a nastávajúcich expertov. Drevené jadro je vystužené karbónovou vrstvou s vertikálnymi bočnými stenami. S IPS Concave profilom a so systémom VAS ponúkajú univerzálnosť a výnimočnú stabilitu na upravených svahoch v stredne veľkých rýchlostiach v stredne veľkých oblúkoch. Na svoje si s týmito lyžami prídu lyžiari, ktorí si úspešne osvojujú lyžiarsku techniku a neboja sa zlepšovať. 80% Upravený terén / 20% Neupravený terén.

2011/12 ATTRAXION 1 S WTPI²

Dĺžka testovacích lyží: 154cm

 

Najnovšie Attraxion I majú už tiež drevené jadro, IPS Concave a Oversize vykrojenie. Sú určené pre pokročilé lyžiarky, ktoré hľadajú stabilné a ľahko ovládateľné allmountain lyže. Sú navrhnuté do rôznych terénov v stredných rýchlostiach. Konštrukcia obsahuje špecifické prvky pre ženy, ktoré zvyšujú ovládateľnosť a znižujú hmotnosť.80% Upravený svah / 20% Neupravený terén.

2011/12 TEMPTATION 74 WTPI²

Dĺžka testovacích lyží: 156cm

 

Lyže s Auto Tum technológiou navrhované pre začínajúce a stredne pokročilé lyžiarky, ktoré sa chcú ďalej zlepšovať. Auto Tum je kombinácia (rocker) priehybu a moderného vykrojenia, čo znamená omnoho jednoduchšie ovládanie pri prechode z oblúku do oblúku a vynikajúce držanie na hrane v oblúkoch. Tieto drevené lyže vám svojím univerzálnym rádiusom určite pomôžu zvládnuť oblúk v každých podmienkach. Sú vybavené VAS elastomermy na obidvoch koncoch, čím zaručujú komfort pri lyžovaní na stredne strmých svahoch v stredných rýchlostiach v rôznom teréne. Konštrukcia obsahuje špecifické prvky pre ženy, ktoré zvyšujú ovládateľnosť a znižujú hmotnosť. 7O% Upravený svah / 30% Neupravený terén.

2011/12 RADICAL J 120-150

Dĺžka testovacích lyží: 110cm,140cm

 

 

Ľahko ovládateľné lyže pre budúcich šampiónov. Deti na týchto lyžiach sa rýchlo naučia rezať oblúky aj pri miernejších rýchlostiach.

2011/12 EXPERIENCE 74 RTL OPEN

Dĺžka testovacích lyží: 146cm,156cm

Revolučná novinka medzi lyžami s AutoTurn technológiou navrhovanými pre začínajúcich a stredne pokročilých lyžiarov, ktorí sa chcú ďalej zlepšovať. AutoTurn je kombinácia „rocker“ priehybu a moderného Oversize vykrojenia, čo znamená omnoho jednoduchšie ovládanie pri prechode z oblúku do oblúku, kedy sa lyža správa ako kratšia a vynikajúce držanie na hrane v oblúkoch. Tieto drevené lyže vám svojím univerzálnym rádiusom a reakciou určite pomôžu zvládnuť oblúk v každých podmienkach. Sú vybavené VAS elastomermi na obidvoch koncoch, čím zaručujú komfort pri lyžovaní na stredne strmých svahoch v stredných rýchlostiach v rôznom teréne.

2011/12 DIVA

Dĺžka testovacích lyží: 140cm,150cm

 

 

Lyže Diva sú navrhnuté pre ctižiadostivé dievčata. ROSSITOP cap konštrukcia, ktorá má dobrú schopnosť reakcie a zvýšenú odolnosť. Tieto lyže majú progresívny flex, aby čo najlepšie zodpovedali výške a váhe mladých lyžiarov podľa dĺžky lyží. Diva pomôže rozvíjať základy, aby bol zaistený pevný základ pre budúce allmountainové lyžiarky.


2011/12 ALIAS 74 LTD TPI²

Dĺžka testovacích lyží: 166cm  

 

 

Lyže s AutoTurn technológiou navrhované pre začínajúcich a stredne pokročilých lyžiarov, ktorý sa chcú ďalej zlepšovať. Auto Tum je kombinácia (rocker) priehybu a moderného vykrojenia, čo znamená omnoho jednoduchšie ovládanie pri prechode z oblúku do oblúku a vynikajúce držanie na hrane v oblúkoch. Tieto drevené lyže vám svojím univerzálnym rádiusom určite pomôžu zvládnuť oblúk v každých podmienkach. Tieto lyže zaručujú komfort pri lyžovaní na stredne strmých svahoch v stredných rýchlostiach v rôznom teréne.

2012/13 ATTRAXION W XELIUM

Dĺžka testovacích lyží: 142cm,

 

Attraxion W Xelium sú univerzálne dámske lyže pre mierne pokročilé lyžiarky. Jadro lyží je zhotovené unikátnym spôsobom: pri vysokej teplote pod vysokým tlakom sa vstrekovaním vyrobí jadro zo špeciálnej hmoty, ktoré sa vyznačuje vysokou hustotou, pružnosťou a životnosťou. Power Turn Rocker má jemný rocker na špičke a tradičný priehyb. Vďaka Rocker technológii na špičke a tvaru carvingového vykrojenia sú oblúky plynulejšie a bezpečnejšie, tradičný priehyb s ROSSITOP Capom vám zaistí bezpečnosť v čase, keď to budete najviac potrebovať, najmä v oblúku na hranách. Attraxion Light sú zábavné, všestranné lyže na krátke oblúky v upravenom snehu. 100% Upravené svahy. Viazanie: Xelium Saphir 100

2012/13 ATTRAXION LIGHT W ZIP

Dĺžka testovacích lyží: 149cm,

Attraxion Light sú univerzálne dámske lyže pre mierne pokročilé lyžiarky. Jadro lyží je zhotovené unikátnym spôsobom: pri vysokej teplote pod vysokým tlakom sa vstrekovaním vyrobí jadro zo špeciálnej hmoty, ktoré sa vyznačuje vysokou hustotou, pružnosťou a životnosťou. Power Turn Rocker má jemný rocker na špičke a tradičný priehyb. Vďaka Rocker technológii na špičke a tvaru carvingového vykrojenia sú oblúky plynulejšie a bezpečnejšie, tradičný priehyb s ROSSITOP Capom vám zaistí bezpečnosť v čase, keď to budete najviac potrebovať, najmä v oblúku na hranách. Attraxion Light sú zábavné, všestranné lyže na krátke oblúky v upravenom snehu. 100% Upravené svahy. Viazanie: Zip Saphir 100

2012/13 HARMONY W XELIUM

 

Dĺžka testovacích lyží: 142cm, 149cm, 156cm

Harmony sú univerzálne dámske lyže pre mierne pokročilé lyžiarky. Jadro lyží je zhotovené unikátnym spôsobom: pri vysokej teplote pod vysokým tlakom sa vstrekovaním vyrobí jadro zo špeciálnej hmoty, ktoré sa vyznačuje vysokou hustotou, pružnosťou a životnosťou. Power Turn Rocker má jemný rocker na špičke a tradičný priehyb. Vďaka Rocker technológii na špičke a tvaru carvingového vykrojenia sú oblúky plynulejšie a bezpečnejšie, tradičný priehyb s ROSSITOP Capom vám zaistí bezpečnosť v čase, keď to budete najviac potrebovať, najmä v oblúku na hranách. Harmony sú zábavné, všestranné lyže na krátke oblúky v upravenom snehu. 100% Upravené svahy. Viazanie: Xelium Saphir 100

2012/13 VIPER XELIUM

Dĺžka testovacích lyží: 156cm, 163cm, 170cm

 

VIPER XELIUM sú univerzálne carvingové lyže pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov. Jadro lyží je zhotovené unikátnym spôsobom: pri vysokej teplote pod vysokým tlakom sa vstrekovaním vyrobí jadro zo špeciálnej hmoty, ktoré sa vyznačuje vysokou hustotou, pružnosťou a životnosťou. Konštrukcia lyže poskytuje stabilitu (absorbuje vibrácie) a spoľahlivé držanie na hrane. Vďaka Rocker technológii na špičke a tvaru carvingového vykrojenia sú oblúky plynulejšie a bezpečnejšie, tradičný priehyb v strede lyže vám zaistí bezpečnosť v čase, keď to budete najviac potrebovať, najmä v oblúku na hranách. Viper sú zábavné, všestranné lyže na krátke oblúky v upravenom snehu. Viazanie Xelium predstavuje 15% úsporu na hmotnosti, ergonomický tvar a jednoduché nastavenie bez náradia. 100% Upravené svahy.

2013/2014 Radical 9 sl

Dĺžka testovacích lyží: 166cm

Radical 9SL Slant Nose TI sú slalomové lyže na plný plyn pre technicky zdatných a závodných lyžiarov. World Cup sendvičová konštrukcia s titanalovým vystužením, Oversize technológia a Power Turn Rocker z týchto lyží robia výkonné a živé žiletky na krátky oblúk. Rocker na špičke umožňuje zmeniť smer jazdy v zlomku sekundy, kým Slant Nose asymetrické špičky zlepšujú kontakt lyží v oblúku so snehom a zrýchlujú prehraňovanie. 9SL sú precízne lyže s množstvom energie, ktoré budú výborne držať na hranách aj pod silným tlakom v strmých a zľadovatelých svahoch. 100% Upravené svahy

2013/2014 Radical 8 sl

Dĺžka testovacích lyží:  171cm

Radical 8SL Slant Nose sú rekreačné slalomové lyže pre technicky zdatných lyžiarov na upravené trate. World Cup sendvičová konštrukcia, Oversize technológia a Power Turn Rocker z týchto lyží robia výkonné a živé žiletky na krátky oblúk. Rocker na špičke umožňuje zmeniť smer jazdy v zlomku sekundy, kým Slant Nose asymetrické špičky zlepšujú kontakt lyží v oblúku so snehom a zrýchlujú prehraňovanie. 8SL sú výkonné, rýchle lyže pre precízne vykrajovanie krátkych oblúkov. 100% Upravené svahy

2013/2014 Pursuit rental

Dĺžka testovacích lyží:

Nové Pursuit RTL sú univerzálne carvingové lyže pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov. Jadro lyží je zhotovené unikátnym spôsobom: pri vysokej teplote pod vysokým tlakom sa vstrekovaním vyrobí jadro zo špeciálnej hmoty, ktoré sa vyznačuje vysokou hustotou, pružnosťou a životnosťou. Konštrukcia vystužená karbónovou vrstvou s ROSSITOP Capom poskytuje stabilitu (absorbuje vibrácie) a spoľahlivé držanie na hrane. Power Turn Rocker má jemný rocker na špičke a tradičný priehyb. Vďaka Rocker technológii na špičke a tvaru carvingového vykrojenia sú oblúky plynulejšie a bezpečnejšie, tradičný priehyb v strede lyže vám zaistí bezpečnosť v čase, keď to budete najviac potrebovať, najmä v oblúku na hranách. Pursuit RTL sú zábavné, všestranné lyže na krátke oblúky v upravenom snehu.  100% Upravené svahy


Rýchly kontakt

 

XTREME s.r.o.
Vyšné Ružbachy 287
065 02 Vyšné Ružbachy

IČO:44368917

DIČ DPH: SK 2022677492

Peter Marfiak tel.: + 421 / 908 644 133
Marek Pecuš tel.: + 421 / 949 850 323
Firma je zapísaná v OR PO 20624/P 
e-mail:xtremekoi.sk@gmail.com
GPS : 49.308512, 20.568005

web: www.xtremesport.sk

 

Tešíme sa na Vás!
Meno:
Váš e-mail:
Predmet:
Text správy:
Opište kód: CAPTCHA Image